Nobody Wants to Die na 10-minutowym gameplayu. Polska gra detektywistyczna wygląda znakomicie

Nobody Wants to Die

Nobody Wants to Die to debiutancki projekt wrocławskiego studia Critical Hit Games. Gracze przenoszą się do Nowego Jorku z 2329 roku, gdzie wcielają się w detektywa Jamesa Karra, zatrudnionego do rozwikłania tajemnicy brutalnych zabójstw. W sieci pojawił się nowy gameplay, który prezentuje zdolności protagonisty.

Nobody Wants to Die – detektyw James Karra w akcji

Gameplay Nobody Wants to Die

W roku 2329 ludzkość w znacznym stopniu poradziła sobie ze śmiertelnością. Bogaci mieszkańcy Nowego Jorku mogą przechowywać swoją świadomość w banku pamięci lub przenieść ją do innego organizmu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Sytuacja komplikuje się, gdy seryjny morderca postanawia fizycznie wyeliminować przedstawicieli lokalnej elity. Aby go schwytać, policja nawiązuje współpracę z głównym bohaterem.

Po dotarciu na miejsce zbrodni James Karra rozpoczyna ustalanie okoliczności morderstwa. Nasz detektyw dysponuje szeregiem narzędzi, których działanie zaprezentowano na gameplayu.

Po zbadaniu otoczenia, protagonista jest w stanie przeprowadzić rekonstrukcję wydarzeń i na własne oczy zobaczyć okoliczności zbrodni.

Nobody Want do Die zadebiutuje w przyszłym tygodniu, 17 lipca 2024 roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox Series S|X i PlayStation 5.

Źródło: PushSquare

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.