Aktualizacja PlayStation 5 zaskakuje — Sony wprowadziło niezapowiadane nowości

PlayStation 5

Najnowsza aktualizacja oprogramowania (podobnie jak poprzednia) konsoli PlayStation 5 miała dotyczyć jedynie spraw związanych z wydajnością. Okazuje się jednak, że Sony dodało do systemu urządzenia pewne niezapowiedziane i nowe funkcje.

Aktualizacja PlayStation 5 z nowymi funkcjami

PlayStation 5
PlayStation 5

Jak się okazuje, najnowsza aktualizacja wprowadziła zmianę w interfejsie konsoli. Od teraz wszyscy użytkownicy mogą skorzystać z zupełnie nowych kart aktywności, które od teraz przedstawione będą w formie pogrupowanych elementów. Całość jest zorganizowana znacznie czytelniej, osobno ukazywane są rzeczy dotyczące aktywności w trybach dla jednego gracza, jak i trybów wieloosobowych.

Zobacz też: Jak udostępnić internet z telefonu na komputer

Lepiej wygląda ekran przeglądania trofeów, w którym łatwiej jest przeglądać poszczególne osiągnięcia, jak też znajdować wybrane pucharki. Całość zdaje się być naprawdę dobrym rozwiązaniem, acz zaskakuje to, że Sony nie informowało wcześniej o takich zmianach. Tak czy inaczej, aktualizacja może być oceniona pozytywnie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.