EA Sports FC nie musi się obawiać konkurencji. Nowa gra federacji FIFA zaskoczyła graczy

Matchday Challenge FIFA Women’s World Cup AU NZ 2023 Edition

Jak wiemy drogi FIFA i Electronic Arts rozeszły się już jakiś czas temu. W wyniku tego wydarzenia nadchodzi gra EA Sports FC, której pierwszy zwiastun promowały gwiazdy światowego futbolu. Okazuje się jednak, że FIFA również przygotowała swoją „piłkarską” grę.

Matchday Challenge: FIFA Women’s World Cup AU∙NZ∙2023 Edition to darmowa gra od FIFA

Gry piłkarskie od lat cieszą się ogromną popularnością wśród fanów sportu na całym świecie. Jednak ostatnia produkcja, która właśnie zadebiutowała, może wywołać pewne zaskoczenie. Matchday Challenge: FIFA Women’s World Cup AU∙NZ∙2023 Edition to nowa, darmowa gra od FIFA, która ma związek z nadchodzącymi Mistrzostwami Świata Piłki Nożnej Kobiet.

Gra stworzona przez federację, która jest odpowiedzialna za organizację Mistrzostw Świata, zaskakuje jednak swoją formą. Matchday Challenge jest bowiem… quizem, który głównie skupia się na pytaniach dotyczących znanych piłkarek. Można uruchomić go na smartfonie lub w przeglądarce i jest całkowicie darmowy.

Jednak sam poziom trudności gry i treść pytań mogą rozczarować. Część z nich nie dotyczy nawet bezpośrednio piłki nożnej, co może zniechęcić osoby zainteresowane tym sportem. Twórcy chwalą się jednak, że poprzednia edycja gry została przetestowana przez 600 tysięcy osób.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do It Takes Two

Kup FIFA 23

Oczywiście, opinie na temat gier każdy ma własne, a niektórzy gracze mogą znaleźć w Matchday Challenge rozrywkę, której szukają. Jednak produkcja FIFY z pewnością nie będzie stanowić żadnej konkurencji dla EA Sports FC.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.