Nowa gra właśnie wylądowała w Game Passie! To lubiany survival z otwartym światem

Xbox Game Pass

Przedwczoraj Microsoft ujawnił drugą część gier w Xbox Game Pass na czerwiec 2024, a wczoraj do abonamentu trafiła pierwsza z zapowiedzianych nowości. Z kolei dzisiaj w subskrypcji ląduje kolejna pozycja, która na pewno zainteresuje niejednego gracza. Tym razem mamy do czynienia z lubianym survivalem z otwartym światem.

Keplerth w PC Game Pass

Zwiastun Keplerth

Keplerth jest survivalem z otwartym światem, mającym w sobie również domieszkę RPG-a. Akcja gry ma miejsce na obcej planecie, a naszym zadaniem będzie nic innego jak przetrwanie. Fabuła pełni tutaj tylko mało znaczące tło – pierwsze skrzypce grają m.in. rozbudowane mechaniki rozgrywki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z zapowiedzią, Keplerth jest już dostępne w abonamencie w Game Passie. W ramach subskrypcji Microsoftu produkcję można odpalić jedynie na komputerach PC; konsolowe wydanie nie ukazało się na rynku.

Na Steamie Keplerth ma ponad 3000 „bardzo pozytywnych” opinii graczy, więc wszystko wskazuje na to, iż jest to naprawdę solidny tytuł. Będzie grane, czy nie tym razem? Napiszcie w komentarzach!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.