Rewelacyjna gra od dzisiaj w Xbox Game Pass! Ma blisko 20 000 „bardzo pozytywnych” recenzji

Xbox Game Pass

Wczoraj Microsoft zaprezentował drugą część oferty Xbox Game Pass na czerwiec 2024, co ucieszyło wielu graczy. Z kolei dzisiaj w abonamencie debiutuje pierwsza z zapowiedzianych nowości, która w dodatku może się pochwalić liczbą blisko 20 000 „bardzo pozytywnych” recenzji od graczy. Można zatem powiedzieć, że do subskrypcji trafia prawdziwy hicior!

My Time at Sandrock w Xbox Game Pass

Zwiastun My Time at Sandrock

My Time at Sandrock to bardzo wysoko oceniana gra RPG z otwartym światem, będąca bezpośrednią kontynuacją ciepło przyjetego My Time at Portia. Wcielamy się tu w postać „majstra”, który trafia do tytułowego, zaniedbanego miasteczka. Bohater obiera sobie za cel przywrócenie mu dawnej świetności.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z zapowiedzią, My Time at Sandrock jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. Dzięki subskrypcji Microsoftu grę studia Pathea Games można odpalić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze.

Będziecie sprawdzać tę produkcję, czy niekoniecznie? Przypominamy, że blisko 20 000 „bardzo pozytywnych” opinii na Steamie nie wzięło się znikąd. Gracze są niemal jednogłośni, że to rewelacyjna gra!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.