Twórcy Gotham Knights pracują nad nową grą. Znamy pierwsze szczegóły kolejnego projektu WB Montreal

Gotham Knights

Pierwszy raz rok temu słyszeliśmy plotki o tym, że Warner Bros. Games Montreal może pracować nad jeszcze jedną grą obok Gotham Knights. Teraz informacje te potwierdzają oferty pracy w studiu. Powstaje konsolowa produkcja AAA.

Konsolowa gra AAA następcą Gotham Knights

Zwiastun Gotham Knights

Szczegóły nowego projektu WB Games Montreal zdradziły oferty pracy w studiu. Wśród wymagań jednej z oferty znajduje się wzmianka o doświadczeniu z publikacją gier AAA. Oczywiście nigdzie nie pada tytuł gry ani jej gatunek, ale jest kilka wskazówek, która pozwolą graczom zacząć budować oczekiwania.

Oferty wspominają o konsolowym tytule AAA oraz wcześniejszej pracy z Unreal Engine i sieciową architekturą gier wideo. Powstaje więc prawdopodobnie nie tylko tytuł na konsole nowej generacji, ale również produkcja z elementami gry wieloosobowej.

Przeczytaj też: Gry na Nintendo Switch po polsku

Gotham Knights może nie napawać wszystkich entuzjazmem, jeżeli chodzi o przyszłość WB Games Montreal. Nowy projekt może jednak skorzystać z tego, co ostatniej produkcji wyszło najlepiej i naprawić popełnione błędy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z