Twórcy Gotham Knights pracują nad nową grą. Znamy pierwsze szczegóły kolejnego projektu WB Montreal

Gotham Knights

Pierwszy raz rok temu słyszeliśmy plotki o tym, że Warner Bros. Games Montreal może pracować nad jeszcze jedną grą obok Gotham Knights. Teraz informacje te potwierdzają oferty pracy w studiu. Powstaje konsolowa produkcja AAA.

Konsolowa gra AAA następcą Gotham Knights

Zwiastun Gotham Knights

Szczegóły nowego projektu WB Games Montreal zdradziły oferty pracy w studiu. Wśród wymagań jednej z oferty znajduje się wzmianka o doświadczeniu z publikacją gier AAA. Oczywiście nigdzie nie pada tytuł gry ani jej gatunek, ale jest kilka wskazówek, która pozwolą graczom zacząć budować oczekiwania.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oferty wspominają o konsolowym tytule AAA oraz wcześniejszej pracy z Unreal Engine i sieciową architekturą gier wideo. Powstaje więc prawdopodobnie nie tylko tytuł na konsole nowej generacji, ale również produkcja z elementami gry wieloosobowej.

Przeczytaj też: Gry na Nintendo Switch po polsku

Gotham Knights może nie napawać wszystkich entuzjazmem, jeżeli chodzi o przyszłość WB Games Montreal. Nowy projekt może jednak skorzystać z tego, co ostatniej produkcji wyszło najlepiej i naprawić popełnione błędy.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.