Popularny survival na Unreal Engine 5 od dzisiaj w Xbox Game Pass! Gratka dla abonentów

Xbox Game Pass

Marzec dobiegł końca, ale niestety dla subskrybentów Xbox Game Pass zakończył się on raczej mało ciekawie, bo z abonamentu skasowano 3 gry. Na szczęście kwiecień zaczyna się o wiele lepiej, ponieważ dzisiaj w usłudze Microsoftu ląduje bardzo popularny survival na Unreal Engine 5. To będzie prawdziwa gratka dla wielu abonentów.

ARK: Survival Ascended w Xbox Game Pass

Zwiastun ARK: Survival Ascended

ARK: Survival Ascended to remake ARK: Survival Evolved w całość oparty na Unreal Engine 5. Gra jest pełnoprawnym survivalem, w którym trafiamy do świata pełnego dinozaurów. Bez większego zaskoczenia, naszym celem będzie przetrwanie – jak na przedstawiciela gatunku przystało, podczas zabawy będziemy m.in. zbierać surowce, wytwarzać przedmioty i rozbudowywać swoją bazę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

ARK: Survival Ascended pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne przed 19:00. W ramach subskrypcji amerykańskiego giganta grę odpalimy na komputerach PC, Xboxach Series X|S oraz w chmurze.

Produkcja studia Wildcard ma na Steamie dość mieszane opinie, niemniej zawsze najlepiej wyrobić sobie swoją własną. Zamierzacie sprawdzić remake kultowego już ARK: Survival Evolved? Napiszcie w komentarzach!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.