Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier od dzisiaj w Xbox Game Pass! W sam raz na Euro 2024

Xbox Game Pass

Kilka dni temu do Game Passa trafił lubiany survival, natomiast dzisiaj w abonamencie Microsoftu ląduje niezwykle wyczekiwana gra sportowa. Aż chciałoby się rzecz, że Amerykanie nie mogli sobie wybrać lepszego momentu na dodanie jej do swojej usługi, wszak trwa Euro 2024. Oj, z tej nowości ucieszą się miliony subskrybentów!

EA Sports FC 24 od dzisiaj w Xbox Game Pass

Zwiastun EA Sports FC 24

EA Sports FC 24 to duchowy spadkobierca serii FIFA. Mamy do czynienia z rozbudowaną grą piłkarską, której motywem przewodnim jest nic innego jak rozgrywanie meczów. Można grać solo oraz z innymi graczami w trybie sieciowym.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z zapowiedzią, EA Sports FC 24 jeszcze dzisiaj pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass – zapewne przed 20:00. W ramach subskrypcji Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze.

Nie da się ukryć, że na EA Sports FC 24 w Game Passie czekała cała masa graczy. Zamierzacie uruchomić tę produkcję w ramach XGP, czy nie przepadacie za piłarskimi produkcjami? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.