Kolejna gra sportowa od EA od dzisiaj w Xbox Game Pass! Solidne wzmocnienie usługi Microsoftu

Xbox Game Pass

Przedwczoraj poznaliśmy gry w Xbox Game Pass na drugą połowę kwietnia 2024, natomiast wczoraj w subskrypcji pojawiła się najnowsza odsłona kultowej serii. Dzisiaj w abonamencie Amerykanów ląduje kolejna nowość. To całkiem świeża gra sportowa od Electronic Arts.

EA Sports NHL 24 w Xbox Game Pass

Zwiastun EA Sports NHL 24

EA Sports NHL 24 to najnowsza odsłona kultowej serii od Electronic Arts, traktującej o grze w hokeja. Jak nietrudno się domyślić, fabuły samej w sobie tutaj nie uświadczymy, bo motywem przewodnim zabawy jest wspomniana gra w hokeja. Oczywiście znajdziemy tu prawdziwych zawodników i zespoły.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

EA Sports NHL 24 pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, pod wieczór, zapewne przed 21:00. W ramach abonamentu Microsoftu grę odpalimy na Xboxie One oraz Xboxach Series X|S.

Mimo że oceny tejże produkcji są dosyć mieszane, warto wyrobić sobie własną opinię. Zamierzacie sprawdzić NHL 24, czy to nie Wasze klimaty? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.