Gra zbierające świetne recenzje od dzisiaj w Xbox Game Pass! Ciekawa premiera w usłudze Microsoftu

Xbox Game Pass

Tydzień temu Microsoft przedstawił drugą część oferty Xbox Game Pass na kwiecień 2024; opinie na jej temat są podzielone, niemniej tak to już bywa. Dzisiaj w abonamencie Amerykanów debiutuje nowa gra, która zbiera naprawdę świetne pierwsze recenzje. Wygląda na to, że subskrybenci XGP mają powody do zadowolenia!

Premiera Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes w Xbox Game Pass

Zwiastun Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes to pełnoprawny następca serii Suikoden, która w niektórych kręgach uchodzi za kultową. Akcja rozgrywa się na kontynencie Allraan, splamionym krwią wielu ras, ponieważ na jego terenach doszło do licznych wojen.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Fabuła opowieści koncentruje się na przyjaźni przedstawicieli dwóch zupełnie różnych od siebie światów, którzy znaleźli się w wirze wojny. Jak na jRPG przystało, w grze będziemy przede wszystkim eksplorować, walczyć, wykonywać zadania i rozwijać umiejętności bohatera.

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes ma dzisiaj swoją premierę i zgodnie z zapowiedzią, produkcja studia Rabbit & Bear Studios pojawi się w abonamencie Xbox Game Pass do końca dnia. W ramach usługi Microsoftu odpalimy ją na komputerach PC, konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Zamierzacie dać szansę tej grze, czy jRPG-i nie leżą w gronie Waszych zainteresowań? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.