Wielka niespodzianka w Xbox Game Pass! Aż 4 gry zamiast 1 od dzisiaj w subskrypcji

Xbox Game Pass

Wczoraj był dość przykry dzień dla subskrybentów Xbox Game Pass, ponieważ z abonamentu usunięto aż 6 świetnych gier. Na szczęście dzisiaj przychodzimy z lepszą informacją, bo w usłudze Microsoftu lądują aż 4 gry, w tym naprawdę wyjątkowy tytuł, którego twórcom kreatywności na pewno nie można odmówić. Co ciekawe, pierwotnie w XGP miała się dziś pojawić tylko jedna produkcja.

Premiera Harold Halibut w Xbox Game Pass i 3 gry niespodzianki

Zwiastun Harold Halibut

Harold Halibut to przygodówka w klimatach science fiction o bardzo unikalnej, ręcznej oprawie wizualnej, składającej się z rzeczywistych przedmiotów. Twórcy przygotowali każdy element dostępny w grze ręcznie, a następnie zeskanowali go i umieścili w swojej produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Głównym bohaterem opowieści jest tutaj tytułowy Harold Halibut – zwykły konserwator, który żyje na podwodnej planecie, na unieruchomionym statku. Kiedy protagonista odkrywa, że może istnieć sposób na uruchomienie wspomnianego statku i opuszczenie zatopionego globu, postanawia dołożyć wszelkich starań, aby plan się ziścił.

Harold Halibut ma dzisiaj swoją premierę i zgodnie z zapowiedzią, gra pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass dzisiaj o 15:00. W ramach subskrypcji Microsoftu odpalimy ją na komputerach PC, Xboxach Series X|S oraz w chmurze.

Na koniec trzeba wspomnieć, że Microsoft niespodziewanie wrzucił dziś do oferty PC Game Pass aż trzy dodatkowe gry. Ich pełna lista wygląda tak:

  1. Populous: The Beginning (PC)
  2. Sid Meier’s Alpha Centauri Planetary Pack (PC)
  3. Sim City 3000 Unlimited (PC)

Nie da się ukryć, że to naprawdę niezła niespodzianka. Zamierzacie odpalić którąś z dzisiejszych nowości? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.