Ciekawa gra przygodowa z kotem w roli głównej od dzisiaj w Xbox Game Pass! Gratka dla graczy

Xbox Game Pass

Nieco ponad tydzień temu Microsoft przedstawił ofertę gier w Xbox Game Pass na pierwszą połowę maja 2024, która została przyjęta przez graczy dość mieszanie. Przedwczoraj w usłudze pojawiła się intrygująca przygodówka, a dzisiaj do subskrypcji trafia kolejna ciekawa gra z tego samego gatunku. Jej głównym bohaterem jest pocieszny kociak.

Little Kitty, Big City od dzisiaj w Xbox Game Pass

Zwiastun Little Kitty, Big City

Little Kitty, Big City to wymagająca zręczności gra przygodowa z uroczym kotkiem w roli głównej. Podczas zabawy wcielamy się w postać czworonożnego futrzaka i eksplorujemy wielkie miasto, poznając na swojej drodze inne zwierzaki i po prostu dobrze się bawiąc. Fabuła skupia się na szukaniu drogi do domu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Little Kitty, Big City ma dzisiaj swoją premierę i zgodnie z zapowiedzią, gra pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass do końca dnia. W ramach subskrypcji Amerykanów uruchomimy ją na pecetach, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze przez Xbox Cloud Gaming.

Nie da się ukryć, że produkcja zespołu Double Dagger Studio wygląda co najmniej intrygująco. Zamierzacie ją sprawdzić? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.