Zagraj w Call of Duty: Black Ops 6 już od 110 zł! Skorzystaj z MEGA PROMOCJI na XGPU i przygotuj się na premierę

Premiera Call of Duty: Black Ops 6, czyli jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, odbędzie się już 25 października. Cena regularna tej produkcji wynosi obecnie 349 zł, jednak można zapewnić sobie do niej (oraz wielu innych gier) dostęp znacznie taniej. To oferta dla osób, które grają na PC lub konsolach Xbox One / Xbox Series X|S.

Jak? Ano wykupując subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate, którą w przygotowanej przez nas promocji można nabyć nawet 83% taniej!

Call of Duty: Black Ops 6 trafi do Game Passa w dniu swojej premiery i w ramach subskrypcji Microsoftu grę będzie można uruchomić na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X|S. Co więcej, subskrybenci Game Passa będą mogli zagrać w betę wcześniej niż wszyscy inni.

Zamiast płacić 349 zł za samego Blacka Ops 6, w zamian możesz wykupić abonament Xbox Game Pass Ultimate w jednej z trzech opcji (25 października gra i tak dołączy do tego abonamentu, więc uzyskasz do niej dostęp, mając wykupione XGPU):

  • 270 dni subskrypcji za 110 zł
  • 540 dni subskrypcji za 190 zł
  • 750 dni subskrypcji za 270 zł

Jak widać, nawet 750-dniowy dostęp do Xbox Game Pass Ultimate, czyli usługi mającej w swojej bibliotece setki kapitalnych gier na PC i Xboxy, można kupić taniej niż samą nadchodzącą grę Activision!

Brzmi dobrze? Poniżej znajdziesz poradniki, pokazujące jak skorzystać z okazji. Po prostu wybierz, jak długi okres subskrypcji cię interesuje i kliknij przycisk, aby rozwinąć instrukcję krok po kroku.

Xbox Game Pass Ultimate nawet 83% taniej – jak kupić subskrypcję z tak dużym rabatem?

Poniższe promocje są przeznaczone dla nowych i powracających użytkowników, jednak jeżeli masz obecnie abonament Xbox Game Pass Ultimate i mimo wszystko też chcesz skorzystać z tej okazji, nic nie stoi na przeszkodzie.

W takiej sytuacji kup potrzebne kody już teraz (one nie mają terminu ważności – nigdy nie wygasają), ale aktywuj je dopiero po zakończeniu obecnego okresu subskrypcji. Dzięki temu zagwarantujesz sobie ceny jak w poradniku, bo za kilka tygodni / miesięcy może ona być równie dobrze 2-3 razy większa.

270 dni Xbox Game Pass Ultimate za 110 zł (80.5% / 457 zł taniej)

Aby zgarnąć 270 dni (9 miesięcy) Xbox Game Pass Ultimate za ok. 110 zł, będąc nowym lub powracającym użytkownikiem, kliknij poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją, krok po kroku.

540 dni Xbox Game Pass Ultimate za 190 zł (83% / 944 zł taniej)

Aby zgarnąć 540 dni (18 miesięcy) Xbox Game Pass Ultimate za ok. 190 zł, będąc nowym lub powracającym użytkownikiem, kliknij poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją, krok po kroku.

750 dni Xbox Game Pass Ultimate za 270 zł (83% / 1305 zł taniej)

Aby zgarnąć 750 dni (25 miesięcy) Xbox Game Pass Ultimate za ok. 270 zł, będąc nowym lub powracającym użytkownikiem, kliknij poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją, krok po kroku.

Nie da się ukryć, że obecne rabaty na Xbox Game Pass Ultimate, do którego już 25 października trafi Call of Duty: Black Ops 6, są niewyobrażalnie duże! Wszystkim zainteresowanym radzimy dokonać zakupu czym prędzej, bo kody w tak niskiej cenie wyprzedadzą się na pniu.

Co więcej, wszystkim chcącym oszczędzić jak najwięcej w dłuższym terminie, polecamy zakup kodów na zapas (np. 10-15 sztuk), aby na długie lata zapewnić sobie subskrypcję w bardzo niskiej cenie. Wspominane kody nigdy nie wygasają (nie mają terminu ważności), także nie trzeba się obawiać, że z czasem przestaną działać.

W ofercie Xbox Game Pass znajduje się obecnie również ponad 500 innych gier na PC i konsole (Xbox One, Xbox Series X|S)! Mowa tu m.in. o takich tytułach jak Battlefield 2024, FIFA 23, Forza Motorsport, Lies of P, Palworld, Starfield, Star Wars Jedi: Ocalały i wielu, wielu innych. Z pełną biblioteką gier dostępnych w XGP można się zapoznać pod tym adresem.

To jak, z kim 25 października widzimy się na serwerach? Dajcie znać w komentarzach! 🙂

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.