Pełna akcji przygodówka od dzisiaj w Xbox Game Pass! Kolejne wzmocnienie abonamentu Microsoftu

Xbox Game Pass

Wczoraj – ku uciesze wielu graczy – do Xbox Game Pass trafił mega hit w kompletnym wydaniu. Na tym dobre wiadomości się jednak nie kończą, ponieważ dzisiaj w subskrypcji Microsoftu ląduje kolejna nowość. To pełna akcji przygodówka, która z pewnością zainteresuje niejednego fana gatunku.

No More Heroes 3 w Xbox Game Pass

Zwiastun No More Heroes 3

No More Heroes 3 to kolejna odsłona serii przygodowych gier akcji. Głównym bohaterem opowieści jest płatny zabójca Travis Touchdown, który powrócił do miasta Santa Destroy. Na miejscu mężczyzna odkrywa, że nad mieściną lewituje platforma z Obcymi, chcącymi zniszczyć Ziemię. Jak nietrudno się domyślić, naszym zadaniem będzie pokonanie najeźdźców i uratowanie planety przed zagładą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

No More Heroes 3 jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Amerykanów grę można odpalić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze.

Produkcja autorstwa studia Grasshopper Manufacture może się pochwalić świetnymi ocenami – na Steamie tytuł zebrał już blisko 500 „bardzo pozytywnych” recenzji. Zamierzacie dać mu szansę, czy raczej to nie Wasze klimaty? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.