Kolejna gra już dostępna w Xbox Game Pass! Survival z elementami RPG wylądował w subskrypcji Microsoftu

Xbox Game Pass

Wczoraj do Xbox Game Pass trafiły dwie bardzo dobre gry, co mocno ucieszyło użytkowników abonamentu. Dobre wiadomości wydają się nie mieć końca, ponieważ dzisiaj w abonamencie debiutuje kolejna interesująca pozycja. To survival z elementami RPG.

Premiera Palworld w Xbox Game Pass

Zwiastun Palworld

Palworld to survivalowa gra z elementami RPG, której akcja osadzona została w malowniczej krainie. Motywem przewodnim zabawy jest eksploracja i łapanie stworków przypominających Pokemony, aby posiąść ich zdolności. Wspomniane atuty możemy wykorzystywać np. do wznoszenia rozmaitych budowli w swoim obozie czy usprawniania linii produkcyjnych, bo ekonomia także jest ważnym filarem rozgrywki.

Zgodnie z zapowiedzią, Palworld w wersji Game Preview jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można odpalić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Zamierzacie sprawdzić tę kreatywną produkcję? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.