2 nowe gry od dzisiaj w Xbox Game Pass! Jedna z nich to niezwykle wyczekiwany, sportowy hit od EA

Xbox Game Pass

Przedwczoraj poznaliśmy gry w Xbox Game Pass na drugą połowę stycznia i początek lutego 2024. Natomiast w dniu dzisiejszym, zgodnie z huczną zapowiedzią, do abonamentu Microsoftu trafiają aż 2 nowe gry. Jedna z nich to niezwykle wyczekiwany, sportowy hit od EA, o którego debiucie w subskrypcji Amerykanów dowiedzieliśmy się trzy dni temu.

2 nowe gry w Xbox Game Pass (18 lutego 2023)

Zwiastun F1 23

F1 23 to najnowsza odsłona serii gier wyścigowych od Codemasters, wydawanych przez Electronic Arts. Motywem przewodnim zabawy jest nic innego jak branie udziału w rajdach Formuły 1 i Formuły 2. W produkcji znajdziemy prawdziwych zawodników, rzeczywiste bolidy i istniejące naprawdę tory.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Turnip Boy Robs a Bank

Z kolei Turnip Boy Robs a Bank to przygodowy akcyjniak z elementami roguelite’a. Głównym bohaterem opowieści jest sympatyczna Rzepa, która planuje obrabować tzw. Bank Botaniczny. Podczas realizowania swojego planu będziemy musieli stawić czoła licznym nieprzyjaciołom, pułapkom i wielu innym przeciwnościom losu.

Obie gry pojawią się w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne przed 20:00. W ramach subskrypcji Amerykanów zagramy na następujących platformach:

  1. Turnip Boy Robs a Bank (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. F1 23 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)

Zamierzacie odpalić którąś z dzisiejszych nowości w XGP? Jak zawsze napiszcie nam w komentarzach – jesteśmy ciekawi, czy coś wpadło Wam w oko!

Źródło: Microsoft

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.