Wyczekiwana gra debiutuje dzisiaj w Xbox Game Pass! To remake bardzo wysoko ocenianego jRPG-a

Persona 3 Reload Xbox Game Pass

Nieco ponad dwa tygodnie temu poznaliśmy ofertę Xbox Game Pass na drugą połowę stycznia i początek lutego 2024. Tak się natomiast składa, że dzisiaj do abonamentu Microsoftu trafia przedostatnia z zapowiedzianych wówczas nowości. To remake niezwykle cenionego jRPG-a, który w wielu zakątkach świata uchodzi za kultowy.

Premiera Persona 3 Reload w Xbox Game Pass

Zwiastun Persona 3 Reload

Persona 3 Reload to remake kultowego jRPG-a z 2007 roku. Głównym bohaterem opowieści jest młody, chodzący jeszcze do szkoły Japończyk. Fabuła gry z kolei koncentruje się wokół tajemniczych Cieni – istot, które każdej nocy wałęsają się po świecie. Za dnia będziemy prowadzić normalne, szkolne życie, natomiast nocą wyruszymy na łowy, aby stawić czoła rzeczonym potworom.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Premiera Persony 3 Reload ma miejsce właśnie dzisiaj. Zgodnie z zapowiedzią, gra jest już dostępna w bibliotece Xbox Game Pass – w ramach subskrypcji Microsoftu można ją odpalić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze.

Gra prezentuje się naprawdę dobrze, więc fani jRPG-ów zdecydowanie będą mieli co robić w najbliższych dniach. A Wy zamierzacie dać szansę remake’owi Persony 3? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.