Wysoko oceniana strzelanka trafia do Xbox Game Pass! Rosyjskie pustkowia i hordy potworów

Xbox Game Pass

Tydzień temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na drugą połowę lipca i początek sierpnia 2023. Niedługo później do abonamentu trafiła przygodówka z elementami logicznymi, a także dwie inne produkcje. Z kolei dzisiaj w subskrypcji Microsoftu ląduje wysoko oceniana strzelanka pod tytułem Serious Sam: Siberian Mayhem.

Serious Sam: Siberian Mayhem w Xbox Game Pass

Zwiastun Serious Sam: Siberian Mayhem

Serious Sam: Siberian Mayhem to samodzielny dodatek do gry Serious Sam 4, który został przyjęty przez graczy niezwykle ciepło. Głównym bohaterem opowieści jest Sam Brand, który ma za zadanie odnaleźć niejakiego generała Branda. W trakcie zabawy będziemy przemierzać rosyjskie pustkowia i gromić hordy potworów.

Przeczytaj też: Gry podobne do Until Dawn

Kup Xbox Series X

Serious Sam: Siberian Mayhem jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Będzie grane? Napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.