Powstanie nowe Alone in the Dark? Zaufany insider publikuje tajemniczy wpis

Alone in the Dark

Alone in the Dark to seria survival horrorów, której ostatnia część zadebiutowała w 2008 roku. Zaufany insider zasugerował jednak, że marka może wrócić do żywych. Mężczyzna ma na swoim koncie naprawdę „grube” przecieki, które ostatecznie się sprawdziły, więc zdecydowanie coś może być na rzeczy.

REKLAMA

Nowa odsłona Alone in the Dark może powstawać

Being afraid of the dark is what keeps most of us alive.

— The Snitch (@insider_wtf) August 9, 2022

Being afraid of the dark is what keeps most of us alive.

— The Snitch (@insider_wtf) August 9, 2022

The Snitch to znany insider, który ma dostęp do bardzo dobrego źródła informacji. Mężczyzna już wcześniej przedwcześnie zdradził m.in. datę premiery The Last of Us Remake, a także w niebezpośredni sposób poinformował, że Hollow Knight: Silksong trafi do Game Passa na premierę. Natomiast dzisiaj mężczyzna opublikował na Twitterze wiadomość, która w dość oczywisty sposób nawiązuje do serii Alone in the Dark.

„Strach przed ciemnością jest tym, co utrzymuje większość z nas przy życiu.”

Przeczytaj też: Komendy w CS GO

Jak już wspomnieliśmy, ostatnia odsłona Alone in the Dark trafiła do sprzedaży w 2008 roku, więc powiew świeżości w serii zdecydowanie by się przydał. Warto wspomnieć, że prawa do marki w 2018 roku wykupiło THQ Nordic, a za 3 dni (12 sierpnia) odbędzie się konferencja wydawcy zatytułowana THQ Nordic Digital Showcase. Zwykle na potwierdzenie słów rzeczonego informatora nie musieliśmy czekać zbyt długo, więc istnieje spora szansa, że o kolejnej części Alone in the Dark (lub remasterze / remaku) usłyszymy już w ten piątek.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!