The Last of Us Remake — data premiery wyciekła? Być może właśnie ją poznaliśmy

The Last of Us

W maju Jeff Grubb informował, że debiut The Last of Us Remake odbędzie się jeszcze w 2022 roku. Z kolei teraz poznaliśmy pełną, prawdopodobną datę premiery odświeżonej wersji hitu Naughty Dog. Za przeciekiem stoi ta sama osoba, która wcześniej ujawniła pełną rozpiskę nowości na czerwcowe State of Play oraz przekazała Tomowi Hendersonowi informacje o Overdose — nowym horrorze Hideo Kojimy. Projekt Kojimy nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, ale przeciek o imprezie Sony sprawdził się w 100%.

REKLAMA

Data premiery The Last of Us Remake potencjalnie ujawniona

PART 1 – 02.09.2022
?/?

— The Snitch (@insider_wtf) June 8, 2022

PART 1 – 02.09.2022
?/?

— The Snitch (@insider_wtf) June 8, 2022

Według użytkownika Twittera o nazwie The Snitch premiera The Last of Us Remake odbędzie się 2 września 2022 roku. To wszystko, co napisał tajemniczy insider — nie dostaliśmy żadnych innych szczegółów. Mimo że jego konto na Twitterze jest dość świeże (zostało założone w zeszłym miesiącu), to mężczyzna lub kobieta ma na koncie duży, potwierdzony przeciek.

Przeczytaj też: Wyciekł fragment zwiastuna Call of Duty Modern Warfare 2

Kiedy premiera The Last of Us Remake zostanie oficjalnie potwierdzona, to na pewno o tym napiszemy. Mimo że podany termin wydaje się bardzo prawdopodobny, to należy mieć na uwadze, że jak na razie jest to tylko niepotwierdzona plotka. Czekacie na debiut TLOU Remake? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!