Zapowiedziano nowe Fatal Fury. Od premiery ostatniej odsłony minęły 23 lata

Fatal Fury

Podczas wydarzenia EVO 2022 zaprezentowano nie tylko coś, co wygląda jak teaser Tekkena 8, a także nową odsłonę Fatal Fury. Ostatnia część serii (Garou: Mark of the Wolves, znana również jako Fatal Fury: Mark of the Wolves) zadebiutowała na konsoli Dreamcast w 1999 roku, więc mamy tu do czynienia z rebootem aż po 23 latach. A to często się nie zdarza.

Nowe Fatal Fury zapowiedziane

Teaser nowej odsłony Fatal Fury

Fatal Fury to niegdyś popularna seria bijatyk, która powróci do życia. Firma SNK zapowiedziała nową odsłonę i opublikowała krótki teaser, który można obejrzeć powyżej. Niestety nie przedstawia on rozgrywki, a jedynie pierwsze artworki.

Przeczytaj też: Najlepsze mody do The Sims 4

Ilustracje do nowego Fatal Fury stworzyła Aki Senno, lepiej znana jako Tonko. Kobieta pracowała również przy Garou: Mark of the Wolves, więc możemy oczekiwać, że nadchodząca gra zachowa wierną serii stylistykę. Niestety nie poznaliśmy żadnych dodatkowych szczegółów o kolejnym Fatal Fury. Kiedy studio zdecyduje się zdradzić nieco więcej, w tym datę premiery, to na pewno o tym napiszemy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.