Tekken 8 z pierwszym teaserem? Na to wygląda!

Tekken 8

Tekken to bardzo popularna seria bijatyk, której korzenie sięgają pierwszej połowy lat 90. Na wczorajszej konferencji EVO 2022 pokazano coś, co wygląda na pierwszy teaser Tekken 8 lub innej nowej gry z serii. Wszystkie znaki na niebie wskazują zatem, że już niedługo doczekamy się większego ogłoszenia, które ucieszy szczególnie fanów wirtualnego mordobicia.

Teaser Tekken 8 gratką dla fanów serii

Teaser Tekken 8 lub innej gry z serii

Podczas EVO 2022 przedstawiono krótką scenę z Kazuyą Mishimą w roli głównej. Fragment z dobrze znanym bohaterem nie został nigdy wcześniej pokazany, więc wszystko wskazuje na to, że ma on być niejako zapowiedzią nowej odsłony serii. Na nadchodzącą premierę Tekken 8 wskazuje też fakt, że obok bohatera znalazł się widoczny napis „Get ready”, który każe graczom pozostać w gotowości. Na co? Ano najprawdopodobniej na premierę nowego Tekkena.

Przeczytaj też: Soundbar do telewizora — najlepsze modele

Podczas wczorajszej konferencji wydawca opowiedział też co nieco o kolejnej aktualizacji Tekken 7, który wydaje się dobiegać do końca swojego żywota. Premiera gry odbyła się w 2017 roku, więc nowa odsłona serii jak najbardziej by się przydała. Gdy dowiemy się więcej o Tekken 8 (lub kolejnym reprezentancie marki o innym tytule), to na pewno o tym napiszemy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.