Tekken 8 z pierwszym teaserem? Na to wygląda!

Tekken 8

Tekken to bardzo popularna seria bijatyk, której korzenie sięgają pierwszej połowy lat 90. Na wczorajszej konferencji EVO 2022 pokazano coś, co wygląda na pierwszy teaser Tekken 8 lub innej nowej gry z serii. Wszystkie znaki na niebie wskazują zatem, że już niedługo doczekamy się większego ogłoszenia, które ucieszy szczególnie fanów wirtualnego mordobicia.

REKLAMA

Teaser Tekken 8 gratką dla fanów serii

Teaser Tekken 8 lub innej gry z serii

Podczas EVO 2022 przedstawiono krótką scenę z Kazuyą Mishimą w roli głównej. Fragment z dobrze znanym bohaterem nie został nigdy wcześniej pokazany, więc wszystko wskazuje na to, że ma on być niejako zapowiedzią nowej odsłony serii. Na nadchodzącą premierę Tekken 8 wskazuje też fakt, że obok bohatera znalazł się widoczny napis „Get ready”, który każe graczom pozostać w gotowości. Na co? Ano najprawdopodobniej na premierę nowego Tekkena.

Przeczytaj też: Soundbar do telewizora — najlepsze modele

Podczas wczorajszej konferencji wydawca opowiedział też co nieco o kolejnej aktualizacji Tekken 7, który wydaje się dobiegać do końca swojego żywota. Premiera gry odbyła się w 2017 roku, więc nowa odsłona serii jak najbardziej by się przydała. Gdy dowiemy się więcej o Tekken 8 (lub kolejnym reprezentancie marki o innym tytule), to na pewno o tym napiszemy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!