Limbo i 4 inne gry już dostępne w Xbox Game Pass

Limbo

Kilka dni temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na drugą połowę czerwca i początek lipca. Czerwiec już za nami, a zgodnie z zapowiedzią dziś do abonamentu trafiło aż 5 nowych tytułów, w tym kultowe Limbo. To się nazywa dobry początek miesiąca!

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Limbo i więcej nowości od dzisiaj w Xbox Game Pass

Zwiastun Limbo

Wczoraj ofertę Xbox Game Pass opuściło osiem naprawdę dobrych gier, a dziś Microsoft rekompensuje nam tę stratę pięcioma nowościami. Przechodząc do konkretów, w subskrypcji właśnie pojawiły się następujące produkcje:

  1. Limbo (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Gang Beasts (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts (chmura)
  4. Bug Fables: The Everlasting Sapling (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Immortal Realms: Vampire Wars (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wszystkie wymienione wyżej gry można już pobierać. Pod koniec warto przypomnieć, że jeszcze dziś do grona korzyści z Xbox Game Pass Ultimate dołączy Space Jam: A New Legacy – The Game. To niewielka produkcja mająca za zadanie promować nadchodzący film pod tym samym tytułem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z