Contrast, Telling Lies i Dreamscaper od dzisiaj w Xbox Game Pass

Contrast

Przedwczoraj Microsoft ujawnił oficjalną listę gier, które trafią do Xbox Game Pass w pierwszej połowie lutego. Tak się dobrze składa, że dzisiaj w abonamencie lądują aż trzy produkcje: Contrast, Telling Lies oraz Dreamscaper. Niektórzy gracze z pewnością się ucieszą.

REKLAMA

Contrast, Telling Lies i Dreamscaper w Xbox Game Pass

Zwiastun Telling Lies

Contrast to udana platformówka z wieloma elementami logicznymi. Wcielamy się tu w postać kobiety imieniem Dawn, potrafiącej zmieniać formę z trójwymiarowej osoby w dwuwymiarowy cień. Wobec niejakiej Didi, czyli 9-letniej dziewczynki, której matka została zamordowana, bohaterka zobowiązuje się zmienić bieg wydarzeń z przeszłości.

Z kolei Telling Lies jest thrillerem psychologicznym, którego fabuła koncentruje się wokół poznania prawdy na temat pewnego incydentu z udziałem czwórki pozornie niepowiązanych ze sobą osób. Podczas zabawy będziemy zagłębiać się w historię każdej postaci z poziomu tajemniczego laptopa, jednocześnie starając się połączyć kropki.

Jeśli natomiast chodzi o Dreamscaper, to mamy do czynienia z połączeniem RPG-a oraz roguelike’a, którego główną bohaterką jest cierpiąca na depresję dziewczyna imieniem Cassidy. Za dnia będziemy poznawać kolejne etapy opowieści, natomiast w nocy stawimy czoła koszmarom nękającym protagonistkę, eksplorując surrealistyczne sny i walcząc z mieszkającymi tam paskudztwami.

Pierwsza i ostatnia gra zawitała już do biblioteki Xbox Game Pass, natomiast Telling Lies pojawi się w subskrypcji trochę później, zapewne pomiędzy 13:00 a 18:00. W ramach usługi Microsoftu omówione produkcje uruchomimy na następujących platformach:

  1. Contrast (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  2. Telling Lies (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Dreamscaper (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!