Konsolowe Medieval Dynasty i pecetowe wersje The Walking Dead od dzisiaj w Xbox Game Pass

Medieval Dynasty

Wczoraj Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na październik 2022, a raczej jego pierwszą połowę. Natomiast dzisiaj w abonamencie lądują aż trzy pozycje: konsolowe Medieval Dynasty oraz pecetowe The Walking Dead: The Complete First Season i The Walking Dead: Season Two. To naprawdę solidna porcja nowości.

Nowe gry w Xbox Game Pass (6 października 2022)

Zwiastun konsolowego Medieval Dynasty

Medieval Dynasty to nic innego jak średniowieczny symulator życia. Co prawda produkcji tej daleko do Simsów, ale jej motywem przewodnim również jest oddawanie się aktywnościom życia codziennego, lecz tym razem w epoce średniowiecza. Podczas zabawy będziemy m.in. zbierać surowce, wznosić rozmaite budowle, walczyć z najróżniejszymi przeciwnikami i wykonywać zadania dla postaci niezależnych.

Zwiastun The Walking Dead: The Complete First Season

The Walking Dead: The Complete First Season to pięć epizodycznych historii w uniwersum wykreowanym przez Roberta Kirkmana. Głównym bohaterem opowieści jest skazaniec imieniem Lee, który zyskał szansę na wolność, lecz w opanowanym przez żywe trupy świecie. Motywem przewodnim zabawy jest podejmowanie trudnych wyborów, od których będą zależały dalsze wydarzenia ukazywane w grze.

Zwiastun The Walking Dead: Season Two

The Walking Dead: Season Two to bezpośrednia kontynuacja opisanej wyżej opowieści. Tym razem wcielamy się w dziewczynkę imieniem Clementine, która została osierocona podczas apokalipsy zombie. Motywem przewodnim zabawy po raz kolejny jest tu podejmowanie niełatwych decyzji, mających realny wpływ na dalsze kształtowanie się historii.

Przeczytaj też: Kody do GTA SA

Dwie ostatnie nowości są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast konsolowe Medieval Dynasty pojawi się za kilka godzin, zapewne przed 16:00. W ramach abonamentu Microsoftu wymienione tytuły od dzisiaj odpalimy dodatkowo na następujących platformach:

  1. Medieval Dynasty (Xbox Series X|S) – wersja na PC jest dostępna w abonamencie od dawna
  2. The Walking Dead: The Complete First Season (PC) – wersja na konsole i chmurę jest dostępna w abonamencie od dawna
  3. The Walking Dead: Season Two (PC) – wersja na konsole i chmurę jest dostępna w abonamencie od dawna

Jak oceniacie dzisiejszą porcję gier? Dajcie znać w komentarzach, czy będzie grane!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.