2 nowości od dzisiaj w Xbox Game Pass! Gratka dla fanów sportu i gier detektywistycznych

Xbox Game Pass

Niedawno poznaliśmy ofertę Xbox Game Pass na pierwszą połowę lipca 2024, ale niestety nie podbiła ona serca wielu graczy. Niemniej dzisiaj w abonamencie Microsoftu lądują dwie nowości, które na pewno kogoś zainteresują. Jedna z nich to gra sportowa, natomiast druga reprezentuje gatunek produkcji detektywistycznych.

Nowe gry w Xbox Game Pass – Cricket 24 oraz The Case of the Golden Idol (9 lipca 2024)

Zwiastun Cricket 24

Cricket 24 to najnowsza odsłona popularnej serii gier sportowych o krykiecie. Fabuły samej w sobie tutaj nie uświadczymy, wszak motywem przewodnim zabawy jest nic innego jak gra w krykieta.

Do naszej dyspozycji oddano licencjonowane zespoły i zawodników.

Zwiastun The Case of the Golden Idol

Z kolei The Case of the Golden Idol jest przygodową grą detektywistyczną, w której rozwiązujemy zagadki tajemniczych morderstw. Akcja opowieści ma miejsce w XVIII wieku, a cała produkcja oparta jest o mechanikę point and click.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z zapowiedzią, obie gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu można je odpalić na następujących platformach:

  1. Cricket 24 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. The Case of the Golden Idol (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Trzeba przyznać, że dzisiejsze nowości są całkiem ciekawe. Zamierzacie sprawdzić którąś z nich? Napiszcie w komentarzach!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.