Crimson Skies: High Road to Revenge i Blinx: The Time Sweeper już w Xbox Game Pass

Crimson Skies: High Road to Revenge

Kilka dni temu biblioteka Xbox Game Pass wzbogaciła się o trzy nowe gry. Dziś w usłudze Microsoftu pojawiły się kolejne dwie pozycje, które miały swoją premierę we wczesnych latach dwutysięcznych. Klasyków nigdy dość!

Crimson Skies: High Road to Revenge i Blinx: The Time Sweeper od dzisiaj w Xbox Game Pass

Zwiastun Blinx: The Time Sweeper

W Xbox Game Pass zadebiutowały właśnie dwie nowe gry: Crimson Skies: High Road to Revenge i Blinx: The Time Sweeper. Obie pozycje są już dostępne do pobrania dla wszystkich abonentów.

Wymienione gry można uruchomić na Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze za pośrednictwem Xbox Cloud Gaming. Mimo że to naprawdę wiekowe tytuły, z pewnością znajdą się osoby, które chętnie się z nimi zapoznają. A wy należycie do tego grona? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z