Najnowszy hit Blizzarda od dzisiaj w Xbox Game Pass! A wraz z nim 2 inne gry – wielki dzień dla abonentów

Xbox Game Pass

Nie tak dawno temu Microsoft zaprezentował gry w Xbox Game Pass na pozostałe dni marca i początek kwietnia 2024. Natomiast dzisiaj nadszedł dzień, którego zapewne wyczekiwały miliony subskrybentów XGP na całym świecie. Do usługi trafiają bowiem 3 gry, w tym wielki hit Blizzarda!

Trzy nowe gry w Xbox Game Pass: Diablo 4, Open Roads i Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged (28 marca 2024)

Zwiastun Diablo 4

Diablo 4 to najnowsza gra Blizzarda, wokół której nadal jest ogromny szum. Czwarta odsłona kultowej serii ponownie zabiera nas do świata Sanktuarium, które pogrążyło się w chaosie za sprawą złowrogiej Lilith.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak na rasowego hack’n’slasha przystało, motywem przewodnim zabawy jest tutaj eksplorowanie generowanych proceduralnie lokacji, siekanie demonów i zdobywanie coraz to lepszego lootu. Diablo 4 stawia też duży nacisk na rozgrywkę wieloosobową.

Zwiastun Open Roads

Open Roads jest narracyjną przygodówką FPP, która skupia się na relacji matki z córką. 16-letnia dziewczyna wraz z rodzicielką wybiera się w podróż, aby odkryć prawdę o zmarłej babci. Szybko okazuje się, że wyobrażenia nastolatki o babci są dalekie od rzeczywistości – większość rozgrywki w rzeczonej grze polega na eksploracji oraz przyswajaniu dialogów.

Zwiastun Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged

Z kolei Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged to pełnoprawna gra wyścigowa, będąca kontynuacją wydanej dwa lata wcześniej „jedynki”. Względem pierwowzoru, w produkcji zawarto więcej licencjonowanych samochodzików i udoskonalono kilka mechanik. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy, a rozgrywka polega na ściganiu się.

Wymienione wyżej gry trafią do Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne przed 20:00. W ramach subskrypcji Microsoftu odpalimy je na następujących platformach:

  1. Diablo 4 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  2. Open Roads (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Nie da się ukryć, że zdecydowanie największą uwagę z dzisiejszego zestawienia nowości w XGP przykuwa Diablo 4, jednak dwa pozostałe tytuły również są warte uwagi – a przynajmniej sądząc po ich recenzjach.

Którą z rzeczonych produkcji zamierzacie odpalić, jeśli oczywiście jakaś w ogóle Was interesuje? Napiszcie w komentarzach poniżej. Jesteśmy ciekawi!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.