Dragon Ball FighterZ, Echo Generation i Everspace 2 od dzisiaj w Xbox Game Pass

Dragon Ball FighterZ

Przedwczoraj Microsoft przedstawił gry w Xbox Game Pass na drugą połowę października. Tak się składa, że dziś do abonamentu trafiają aż trzy z nich: Dragon Ball FighterZ, Echo Generation oraz Everspace 2 w ramach programu Game Preview. Wielu subskrybentów z pewnością się ucieszy.

Dragon Ball FighterZ, Echo Generation i Everspace 2 w Xbox Game Pass

Zwiastun Echo Generation

Trzeba uczciwie przyznać, że Microsoft bardzo dba o użytkowników swojej usługi, bo regularnie dostarcza im nowe gry. Zgodnie z zapowiedzią, dziś w subskrypcji lądują następujące produkcje:

  1. Dragon Ball FighterZ (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  2. Echo Generation (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Everspace 2 – Game Preview (PC)

Dwa pierwsze tytuły są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Everspace pojawi się w usłudze Amerykanów trochę później, zapewne pomiędzy 16:00 a 20:00. Będzie grane, czy nie tym razem? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z