Dune: Spice Wars i 3 inne gry od dzisiaj w Xbox Game Pass

Dune Spice Wars

Przedwczoraj Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na drugą połowę listopada 2022. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w abonamencie lądują aż 4 nowości z Dune: Spice Wars na czele. Nic, tylko się cieszyć!

Nowe gry w Xbox Game Pass (17 listopada 2022)

Zwiastun Dune: Spice Wars z elementami gameplayu

Dune: Spice Wars to RTS z elementami 4X. Fabuła opowieści zabiera nas do dalekiej przyszłości, jednak nie historia gra tu pierwsze skrzypce, a sama mechanika rozgrywki. Motywami przewodnimi zabawy są tu m.in. takie aspekty jak pozyskiwanie surowców, walka z przeciwnikami, rozbudowywanie swojej bazy czy handel.

Zwiastun Ghostlore

Ghostlore to pełna akcji gra RPG inspirowana takimi hitami jak Diablo 2 czy Titan Quest. W trakcie zabawy przemierzamy generowane preceduralnie lokacje i stawiamy czoła potworom z folkloru Azji Południowo-Wschodniej.

Zwiastun Lapin

Lapin to dwuwymiarowa platformówka, której głównymi bohaterami są… urocze króliki. Futrzaści bohaterowie zostają zmuszeniu do opuszczenia swojej dotychczasowej kryjówki, przez co muszą udać się w podróż, aby odnaleźć nowy dom. Podczas zabawy będziemy przemierzać rozmaite lokacje i pokonywać przeróżne przeszkody.

Zwiastun Norco

Norco to przygodówka point & click. Akcja opowieści rozgrywa się na mrocznych przedmieściach Nowego Orleanu i bagiennych terenach Luizjany, czyli w rodzinnych stronach głównego bohatera. Protagonista będzie musiał rozwikłać zagadkę zaginięcia swojego brata.

Przeczytaj też: Jaki telewizor wybrać?

Trzy ostatnie gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass; Dune: Spice Wars trafi do subskrypcji w ciągu kilku godzin. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na następujących platformach:

  1. Dune: Spice Wars – Game Preview (PC)
  2. Ghostlore – Game Preview (PC)
  3. Lapin (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Norco (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura) – wersja na PC figuruje w ofercie od dawna

To by było na tyle, jeżeli mowa o dzisiejszych nowościach w Game Passie. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!