2 nowe gry trafiają dziś do Xbox Game Pass! Sprawdź, czy coś cię zainteresuje

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass to szalenie popularna subskrypcja Microsoftu, której oferta cały czas jest rozbudowywana. Doskonałym tego przykładem jest dzisiejszy dzień, w którym to abonament wzbogacają aż dwie nowe gry. To całkiem intrygujące produkcje, które na pewno zainteresują niejednego gracza!

2 nowe gry w Xbox Game Pass – Firework i Rolling Hills

Zwiastun Firework

Firework to przygodówka indie w horrorowej konwencji. Głównym bohaterem opowieści jest młody policjant, który trafia do malowniczej wioski, na pogrzeb. Jego zadaniem staje się rozwikłanie zagadki podpalonej trumny.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Rolling Hills

Z kolei Rolling Hills jest grą kucharską, w której jako robotyczny szef kuchni będziemy zarządzać restauracją. Do zadań gracza należy tutaj m.in. przyrządzanie sushi, a także zajmowanie się wszystkim innym – m.in. pozyskiwaniem składników i przyjmowaniem gości.

Zgodnie z zapowiedzią, obie gry staną się dostępne w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj. W ramach subskrypcji Microsoftu odpalimy je na następujących platformach:

  1. Firework (PC)
  2. Rolling Hills (Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie sprawdzić którąś z dodanych dziś do XGP nowości? Jak zawsze napiszcie w sekcji komentarzy poniżej, jesteśmy ciekawi!

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.