Insurgency: Sandstorm i Soccer Story od dzisiaj w Xbox Game Pass

Insurgency: Sandstorm

Dwa tygodnie temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na drugą połowę listopada. W międzyczasie do subskrypcji trafił Battlefield 2042 wraz z Gungrave G.O.R.E., natomiast dzisiaj w abonamencie debiutują kolejne dwie produkcje. Mowa o Insurgency: Sandstorm oraz Soccer Story.

Nowe gry w Xbox Game Pass (29 listopada 2022)

Zwiastun Insurgency: Sandstorm

Insurgency: Sandstorm to wieloosobowa strzelanka, która oferuje kilka trybów rozgrywki – na podstawie zasad PvP, jak i kooperacji. Fabuły samej w sobie tu nie ma, jednak twórcy przygotowali dla graczy kilka zróżnicowanych map. Mimo że gra miała swoją premierę w 2018 roku, to po dziś dzień jest naprawdę grywalna.

Zwiastun Soccer Story

Soccer Story reprezentuje gatunek gier RPG z otwartym światem. Wcielamy się tu w postać „Zbawiciela Piłki Nożnej”, który ma przed sobą niezwykle trudne zadanie do zrealizowana. Musi bowiem sprawić, aby mieszkańcy uniwersum znów zaczęli interesować się tym sportem. Jak to w grach z tego gatunku bywa, podczas zabawy wykonamy masę zadań i stawimy czoła wielu przeciwnikom.

Przeczytaj też: Telefon gamingowy – najlepsze modele

Obie gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu można je uruchomić na następujących platformach:

  1. Insurgency: Sandstorm (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  2. Soccer Story (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z