Battlefield 2042 i Gungrave G.O.R.E. od dzisiaj w Xbox Game Pass!

Battlefield 2042

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że już wkrótce do Xbox Game Pass trafi Infinite Guitars. Z kolei dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – w abonamencie debiutują dwa wyczekiwane tytuły. Mowa o Battlefield 2042 oraz Gungrave G.O.R.E.

Nowe gry w Xbox Game Pass (22 listopada 2022)

Zwiastun Battlefield 2042

Battlefield 2042 to najnowsza odsłona popularnej serii wieloosobowych strzelanek od Electronic Arts. Motywem przewodnim zabawy jest tu nic innego jak rywalizowanie z innymi graczami na ogromnych, rozbudowanych mapach. Do naszej dyspozycji oddano kilka trybów rozgrywki.

Zwiastun Gungrave G.O.R.E.

Głównym bohaterem Gungrave G.O.R.E. jest znany z poprzednich odsłon serii zabójca Beyond the Grave. Fabuła opowieści kręci się wokół narkotyku Seed, a nasz protagonista chce za wszelką cenę ukrócić jego dystrybucję i ukarać wszystkich, którzy mają z nim coś wspólnego. Ukarać, w sensie, że wymordować.

Przeczytaj też: Najlepsze gry survival

Gungrave G.O.R.E. jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Battlefield 2042 trafi do usługi wieczorem, zapewne pomiędzy 18:00 a 20:00. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na następujących platformach:

  1. Battlefield 2042 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  2. Gungrave G.O.R.E. (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie dać szansę którejś z dzisiejszej nowości? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.