[Akt.] Outriders na PC oraz Into the Pit od dzisiaj w Xbox Game Pass

Into the Pit

Wczoraj Microsoft niespodziewanie zapowiedział, że pecetowa wersja Outriders pojawi się w Xbox Game Pass. Zgodnie z obietnicą, komputerowe wydanie hitu od polskiego studia People Can Fly debiutuje dziś w tytułowej usłudze. Na tym jednak nie koniec, bo do abonamentu trafia także Into the Pit.

Outriders na PC oraz Into the Pit w Xbox Game Pass

Zwiastun Outriders

Zarys fabularny Outriders przedstawialiśmy już niejednokrotnie, więc aby nie wymyślać koła na nowo, posłużymy się fragmentem wczorajszego tekstu. Przechodząc do konkretów:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Outriders to opowieść o członkach załogi statku kosmicznego, którzy trafiają na planetę Enoch, mając do wykonania niezwykle ważną misję. Niestety sytuacja wymyka się spod kontroli i dochodzi do kataklizmu, który przekształca wspomnianą planetę w pustkowie. Protagonista budzi się po ponad 30-letniej śpiączce i tak rozpoczyna się jego walka o przetrwanie.

Z kolei Into the Pit to FPS z elementami roguelike’a, którego akcja rozgrywa się w mrocznej krainie fantasy. Głównym bohaterem opowieści jest członek rodziny mistyków, który wraz ze swoją kuzynką Luridią wyruszył śladami demonów. Niestety w pewnym momencie kontakt z kobietą się urywa, co zmusza protagonistę do rozpoczęcia jej poszukiwań.

Outriders na PC jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass (wersja na konsole i chmurę figuruje w abonamencie od dawna), a Into the Pit zostanie dodane trochę później, zapewne w pomiędzy 16:00 a 20:00. Wspomniana gra zadziała na komputerach, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Aktualizacja – 20.10.2021, 00:37

Do Xbox Game Pass trafił też Battlefield 4 w chmurze.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.