Pecetowa wersja Outriders od jutra w Xbox Game Pass

Outriders

Microsoft właśnie poinformował, że już jutro do Xbox Game Pass trafi pecetowe wydanie Outriders, czyli ciepło przyjętej strzelanki z elementami RPG od polskiego studia People Can Fly. Konsolowe wydanie pojawiło się w usłudze Microsoftu w dniu premiery, więc posiadacze komputerów musieli trochę poczekać. Niemniej jednak lepiej późno niż wcale.

REKLAMA

Outriders na PC zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun Outriders

Outriders to opowieść o członkach załogi statku kosmicznego, którzy trafiają na planetę Enoch, mając do wykonania niezwykle ważną misję. Niestety sytuacja wymyka się spod kontroli i dochodzi do kataklizmu, który przekształca wspomnianą planetę w pustkowie. Protagonista budzi się po ponad 30-letniej śpiączce i tak rozpoczyna się jego walka o przetrwanie.

Outriders na PC zawita w Xbox Game Pass już jutro, czyli 19 października 2021 roku. Pod koniec jeszcze raz przypominamy, że gra w wersji na Xbox One, konsole nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz chmurę figuruje w abonamencie od kwietnia. Co ciekawe, postępy poczynione na konsolach bez problemu przeniesiemy na komputery.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!