2 nowe gry od dzisiaj w Xbox Game Pass! Były „ex” PlayStation i produkcja w znanym uniwersum

Xbox Game Pass

Dwa tygodnie temu Microsoft ujawnił rozpiskę gier w Xbox Game Pass na drugą połowę listopada 2023. W międzyczasie do abonamentu trafiła już Persona 5 Tactica, ale dzisiaj subskrypcja wzbogaca się o kolejne dwie pozycje. Jedna z nich została osadzona w bardzo znanym uniwersum z wielkiego ekranu.

Konsolowe Dune: Spice Wars i Rollerdrome od dzisiaj w Xbox Game Pass

Zwiastun Dune: Spice Wars

Dune: Spice Wars to popularny RTS osadzony w uniwersum Diuny wykreowanym przez Franka Herberta. Fabuła gry koncentruje się wokół Melanżu – tajemniczej przyprawy, która m.in. wydłuża życie, dzięki czemu jest niezwykle cennym zasobem, którego wielu chciałoby posiadać. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim pozyskiwać wspominaną przyprawę, aby następnie ją sprzedawać i za zarobione pieniądze rozbudowywać swoje tereny.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Rollerdrome

Z kolei Rollerdrome jest dość unikalną produkcją, której motywem przewodnim jest… jazda na rolkach i mordowanie hord wrogów jednocześnie. Podczas zabawy wcielimy się w jedną z wielu zawodniczek turnieju, który polega na wcześniej opisanym motywie. Co ciekawe, dotychczas gra była dostępna tylko na konsolach PlayStation i PC.

Przeczytaj też: Najlepsze smartfony do 3000 zł

Wymienione wyżej gry pojawią się w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne przed 18:00. W ramach subskrypcji Microsoftu uruchomimy je na następujących platformach:

  1. Dune: Spice Wars (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura) – wersja na PC jest dostępna w subskrypcji od dawna
  2. Rollerdrome (Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie dać szansę którejś z tych produkcji (a może obu)? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.