Dwie wielkie premiery i gra akcji od EA dzisiaj w Xbox Game Pass! Ogromna gratka dla subskrybentów

Xbox Game Pass

Ostatniego dnia października Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę listopada 2023. W międzyczasie do subskrypcji trafiło już kilka produkcji, ale dzisiaj debiutują w niej aż 2 całkowite nowości oraz jedna gra akcji od Electronic Arts. To prawdziwa gratka dla posiadaczy abonamentu, wszak wzbogacają go naprawdę mocne tytuły!

3 nowe gry od dzisiaj w Xbox Game Pass (9 listopada 2023)

Zwiastun Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name

Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name to kolejna odsłona popularnej serii gangsterskich gier przygodowych. Ponownie wcielamy się tu w rolę Kazumy Kiryu, a akcja opowieści rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z Yakuzy 6 i 7. Ważnym elementem rozgrywki jest tutaj zręcznościowa walka, z której to słynie cykl Yakuza.

Zwiastun Dungeons 4

Dungeons 4 to najnowsza odsłona popularnego cyklu RTS–ów. Podczas zabawy wcielamy się we Władcę Ciemności, którego celem jest zdobycie władzy nad całym światem. Jeżeli chodzi o motyw przewodni rozgrywki, podczas zabawy będziemy przede wszystkim budować lochy i toczyć pojedynki.

Zwiastun Wild Hearts

Z kolei Wild Hearts jest grą akcji z elementami RPG, mocno nawiązującą do serii Monster Hunter od Capcomu. Fabuła jest tu tylko tłem, natomiast motyw przewodnim zabawy to polowanie na wszelkiej maści bestie. Do walki możemy wykorzystywać sporo wszelkiej maści broni.

Przeczytaj też: Najlepsze telewizory 75-cali

Wymienione wyżej gry pojawią się w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne przed 19:00. W ramach abonamentu Microsoftu można je uruchomić na następujących platformach:

  1. Like A Dragon Gaiden The Man Who Erased His Name (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Dungeons 4 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Wild Hearts (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Któraś z dzisiejszych nowości Was zainteresowała? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.