Aż 2 nowe gry od dzisiaj Xbox Game Pass! Kolejne wzmocnienie (i tak już bogatej) oferty usługi Microsoftu

Xbox Game Pass

Wczoraj do Xbox Game Pass zawitała nowa gra w bardzo znanym uniwersum, natomiast dzisiaj abonenci usługi Microsoftu również mają powody do zadowolenia. Otóż w subskrypcji tym razem lądują aż dwie nowości, które na pewno zainteresują niejednego gracza. Takie wieści to lubimy!

2 nowe gry w Xbox Game Pass (4 kwietnia 2024) – Lil Gator Game oraz EA Sports PGA Tour

Zwiastun Lil Gator Game

Lil Gator Game to urocza, trójwymiarowa platformówka. Akcja gry ma miejsce na zapierającej dech w piersiach wyspie, a my wcielamy się w postać małego aligatora. Motywem przewodnim zabawy jest eksploracja oraz wykonywanie zadań dla zamieszkujących wspomnianą wyspę mieszkańców.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun EA Sports PGA Tour

Z kolei EA Sports PGA Tour jest… symulatorem golfa. Jak nietrudno się domyślić, fabuły tu nie uświadczymy. Rozgrywka polega na graniu w golfa – na istniejących w rzeczywistości polach oraz przeciwko prawdziwym zawodnikom.

Obie gry pojawią się w ofercie Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne przed 20:00. W ramach subskrypcji Microsoftu odpalimy je na następujących platformach:

  1. Lil Gator Game (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. EA Sports PGA Tour (Xbox Series X|S, PC, chmura)

Zamierzacie dać szansę którejś z dzisiejszych nowości w Xbox Game Pass? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.