Marvel’s Guardians of the Galaxy, Young Souls i 2 inne gry od dzisiaj w Xbox Game Pass

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Na początku miesiąca Microsoft ujawnił ofertę Xbox Game Pass na pierwszą połowę marca. Zgodnie z zapowiedzią, tydzień temu w usłudze wylądowało ciepło przyjęte Lightning Returns: Final Fantasy XIII, natomiast dzisiaj do subskrypcji trafiają aż 4 gry z Marvel’s Guardians of the Galaxy na czele. Dla każdego coś fajnego.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Marvel’s Guardians of the Galaxy, Young Souls i więcej nowości w Xbox Game Pass

Zwiastun Young Souls

Oferta usługi Microsoftu powiększa się w naprawdę imponującym tempie. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc skupmy się właśnie na nich. Bez przedłużania, dzisiaj w abonamencie lądują następujące gry:

  1. Marvel’s Guardians of the Galaxy (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Kentucky Route Zero (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Lawn Mowing Simulator (Xbox One)
  4. Young Souls (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Najlepsze gry RPG w Xbox Game Pass

Trzy pierwsze z wymienionych wyżej produkcji są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Young Souls zawita do subskrypcji trochę później, zapewne przed 18:00. Będzie grane, czy żadna z tych gier nie przypadła wam do gustu? Napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z