Mass Effect Edycja Legendarna, Outer Wilds i Embr od dzisiaj w Xbox Game Pass

Mass Effect Edycja Legendarna

Przedwczoraj Microsoft ujawnił oficjalną listę gier, które trafią do Xbox Game Pass w pierwszej połowie stycznia. Wśród nadchodzących nowości znalazły się m.in. takie tytuły jak Mass Effect Edycja Legendarna, Outer Wilds czy Embr. Tak się dobrze składa, że wszystkie trzy lądują w abonamencie już dzisiaj.

Nowe gry w Xbox Game Pass – Mass Effect Edycja Legendarna, Outer Wilds i Embr

Zwiastun Outer Wilds

Mass Effect Edycja Legendarna to zremasterowana trylogia kultowych gier RPG z komandorem Shepardem w roli głównej. W pierwszej odsłonie naszym zadaniem będzie pokrzyżowanie planów niejakiego Sarena, który za wszelką cenę chce zemścić się na rasie ludzkiej. Mass Effect 2 i Mass Effect 3 kontynuują wątek wspomnianego herosa.

Z kolei Outer Wilds jest pełnoprawną przygodówką, w której wcielamy się w postać rekruta nowego programu kosmicznego. Podczas zabawy będziemy eksplorować, a także badać nieustannie zmieniający się układ słoneczny, który funkcjonuje w niekończącej się pętli czasowej. Na swojej drodze natrafimy też na wiele zagadek i aktywności pobocznych.

Idąc dalej, Embr to humorystyczna gra wieloosoobowa dla całej rodziny. Motywem przewodnim rozgrywki jest nic innego, jak gaszenie pożarów. Dla zabawy i pieniędzy.

W momencie publikacji niniejszego wpisu w bibliotece Xbox Game Pass znajduje się już Embr. Jeśli natomiast chodzi o Mass Effect Edycja Legendarna i Outer Wilds, to gry trafią do subskrypcji nieco później, zapewne w okolicach 16:00 – 20:00. W ramach usługi Microsoftu omówione produkcje odpalimy na następujących platformach:

  1. Mass Effect Edycja Legendarna (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  2. Outer Wilds (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Embr (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z