Mass Effect Edycja Legendarna niedługo zawita do Xbox Game Pass? Sugeruje to strona Xboxa

Mass Effect Edycja Legendarna

Przedwczoraj wyszło na jaw, że do Xbox Game Pass może trafić Cyberpunk 2077. Niestety plotka została zdementowana przez przedstawiciela CD Projekt, ale teraz dowiedzieliśmy się, że w usłudze Microsoftu może niedługo zawitać Mass Effect Edycja Legendarna. Wyraźnie sugeruje to oficjalna strona Xboxa, więc to nie byle co.

Mass Effect Edycja Legendarna w Xbox Game Pass – ciekawe odkrycie w oficjalnym sklepie

Mass Effect Edycja Legendarna w Xbox Game Pass - zrzut ekranu z Xbox Store
Zrzut ekranu ze sklepu Xbox

W sklepie Xbox przeceniono Mass Effect Edycja Legendarna, czyli odświeżoną trylogię kultowych gier autorstwa BioWare. Najciekawsze jest jednak to, że na okładce wspomnianej gry można dostrzec plakietkę z napisem „Game Pass”; rzecz jasna w ten sposób oznaczane są produkcje, które wchodzą w skład subskrypcji Microsoftu. Co prawda zremasterowana trylogia Mass Effect na razie nie znajduje się w bibliotece Xbox Game Pass, ale etykieta w sklepie Xbox wyraźnie sugeruje, że gra niedługo zawita do abonamentu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wygląda na to, że ktoś z Microsoftu nieco się pospieszył z dodaniem odpowiedniej plakietki, ale nie wiadomo jak bardzo. To, że Edycja Legendarna Mass Effect trafi do Xbox Game Pass jest pewne, bo grę wydało Electronic Arts, a tytuły tego wydawcy zawsze prędzej czy później lądują w EA Play. W tym miejscu warto przypomnieć, że EA Play wchodzi w skład abonamentu Xbox Game Pass na PC i Xbox Game Pass Ultimate, co oznacza, że ich użytkownicy również będą mogli zapoznać się z przygodami komandora Sheparda w odświeżonej oprawie.

Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki, że tytułowa produkcja faktycznie już niedługo wyląduje w Xbox Game Pass. Jej premiera odbyła się w maju, a więc już ponad pół roku temu, co oznacza, że obecnie sprzedaż raczej nie utrzymuje się na zbyt wysokim poziomie.

PS. Jeśli nie możecie się doczekać debiutu tytułowej gry w usłudze Microsoftu, to warto zawczasu nabyć lub przedłużyć subskrypcję; tani Game Pass (Ultimate) kupicie z naszym poradnikiem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.