Merge & Blade i Soul Hackers 2 od dzisiaj w Xbox Game Pass. 7 świetnych gier znika z abonamentu

Xbox Game Pass

Tydzień temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na koniec lutego oraz początek marca, jednocześnie przypominając o tytułach oznaczonych do usunięcia na później. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w abonamencie Microsoftu lądują dwa tytuły – Merge & Blade oraz Soul Hackers 2. Zła wiadomość jest taka, że przy okazji subskrypcję opuszcza aż 7 ciekawych pozycji.

Nowe gry w Xbox Game Pass (28 lutego 2023)

Zwiastun Merge & Blade

Merge & Blade to dość unikalna kombinacja auto battlera i gry logicznej. Podczas zabawy bierzemy udział w automatycznych starciach z zastępami potworów, tworząc oddział 25 żołnierzy. Od naszych poczynań w pewnej minigrze będzie zależało, jak skuteczna okaże się nasza kompania na polu bitwy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Soul Hackers 2

Soul Hackers 2 jest przedstawicielem gatunku jRPG. W grze trafiamy do cyberpunkowego świata, któremu grozi zagłada. Motywami przewodnimi zabawy są tu przede wszystkim takie aspekty jak eksploracja, walka, wykonywanie zadań czy rozwój postaci. Jak nietrudno się domyślić, naszym zadaniem będzie powstrzymanie nadciągającej katastrofy.

Przeczytaj też: Najlepsze gry VR

Obie gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu można je uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Gry, które opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass (28 lutego 2023)

Nowości już za nami, dlatego skupmy się teraz na tej mniej ciekawej części dzisiejszej aktualizacji oferty abonamentu Microsoftu. Bez przedłużania, usługę opuszczają następujące gry:

  1. Alien Isolation (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  2. Crown Trick (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Dragon Ball FighterZ (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. FAR: Changing Tides (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Lightning Returns: FFXIII (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  6. Madden NFL 21 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  7. Octopath Traveler (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wymienione wyżej tytuły znikną z Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Za którymi grami będziecie tęsknić najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.