Nobody Saves the World i Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition od dzisiaj w Xbox Game Pass

Nobody Saves the World

Oferta Xbox Game Pass rozrasta się w naprawdę imponującym tempie. Doskonałym tego przykładem jest fakt, że dzisiaj w subskrypcji Microsoftu debiutują dwie całkiem ciekawe produkcje: Nobody Saves the World oraz wcześniej niezapowiedziane Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition. Nie ulega wątpliwości, że wielu graczy z pewnością się ucieszy.

REKLAMA

Nobody Saves the World i Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition w Xbox Game Pass

Zwiastun Danganronpa: Trigger Happy Havoc

Dziś premiera Nobody Saves the World, czyli mieszkanki gry RPG i roguelike’a. Głównym bohaterem opowieści jest tajemniczy jegomość, który wchodzi w posiadanie magicznej różdżki, pozwalającej mu zmieniać formy. Z wielką mocą przychodzi wielka odpowiedzialność, dlatego protagonista ma za zadanie oczyszczać lochy z wszelkiej maści paskudztw. Warto jeszcze dodać, że przy okazji musi ocalić świat.

Z kolei Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition to detektywistyczna gra przygodowa, której głównym bohaterem jest nastolatek rozpoczynający naukę w elitarnej szkole. Niestety po przybyciu do budynku protagonista wraz z innymi wpada w pułapkę i zostaje w nim zamknięty. Według zapewnień zdalnie sterowanej maskotki, jedyną szansą na wydostanie się z potrzasku jest… zamordowanie dowolnego ze swoich rówieśników, tak, aby nie zostać złapanym.

Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast Nobody Saves the World pojawi się w subskrypcji o 14:00. W ramach abonamentu Amerykanów obie gry uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!