Nobody Saves the World zawita do Xbox Game Pass w dniu premiery. Zagramy jeszcze w tym miesiącu

Nobody Saves the World

Dopiero co dowiedzieliśmy się, że w dniu swojej premiery do Xbox Game Pass trafi Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, a na konsolach Xbox zadebiutuje Ubisoft+. Niedługo później firma zrzuciła kolejną bombę, a mianowicie poinformowała, że do wspomnianej subskrypcji „pierwszego dnia” zawita również wyczekiwane Nobody Saves the World. Co prawda wiemy o tym już od sierpnia zeszłego roku, ale dotychczas data premiery gry nie była znana. Teraz wszystko jest jasne, więc można z czystym sercem powiedzieć, że długo już nie poczekamy.

REKLAMA

Nobody Saves the World wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Nobody Saves the World

Nobody Saves the World to ciekawie zapowiadające się połączenie gry RPG i roguelike’a. Głównym bohaterem opowieści jest tytułowy „Nikt”, czyli niczym niewyróżniający się człowiek, w którego ręce niespodziewanie trafia magiczna różdżka pozwalająca mu zmieniać formy. Na barkach protagonisty spoczywa brzemię przemierzania lochów i czyszczenia ich z potworów, a także… ocalenia całego świata.

Premiera Nobody Saves the World odbędzie się 18 stycznia 2022 roku i tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!