2 fantastyczne gry od dzisiaj w Xbox Game Pass! Bardzo mocne nowości w abonamencie Microsoftu

Xbox Game Pass

Na początku miesiąca Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę stycznia 2024. Wczoraj z abonamentu usunięto 4 świetne produkcje, ale dla odmiany dzisiaj mamy dobrą wiadomość. Otóż w subskrypcji Amerykanów lądują 2 fantastyczne gry, które z pewnością ucieszą wielu użytkowników XGP.

2 nowe gry od dzisiaj w Xbox Game Pass (16 stycznia 2024)

Zwiastun Resident Evil 2

Resident Evil 2 to pełnoprawny remake rewelacyjnego horroru Capcomu z 1998 roku. Akcja gry ma miejsce podczas epidemii zombie w Raccoon City, gdzie przeplatają się losy początkującego policjanta Leona oraz Claire – młodej kobiety szukającej swojego brata, Chrisa. Fabuła opowieści jest wierna oryginałowi, choć twórcy zdecydowali się nieco rozbudować niektóre wątki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Zwiastun Those Who Remain

Z kolei Those Who Remain jest klimatycznym thrillerem psychologicznym, którego akcja zabiera nas do niewielkiego, sennego miasteczka w USA. W tej niezwykle klimatycznej mieścinie dochodzi do makabrycznych mordów przez złowrogie istoty, a główny bohater trafia w sam środek tych przerażających wydarzeń. Naszym zadaniem będzie przede wszystkim przetrwanie, a także zrozumienie, co tak naprawdę się tutaj dzieje.

Obie produkcje są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass . W ramach subskrypcji Microsoftu można je uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Zamierzacie sprawdzić którąś z dzisiejszych nowości? Jak zawsze napiszcie w komentarzach!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.