Sable, Subnautica: Below Zero i dwie inne gry od dzisiaj w Xbox Game Pass

Subnautica: Below Zero

W zeszły piątek do Xbox Game Pass trafiło wyczekiwane Aragami 2. Po kilkudniowej przerwie biblioteka usługi Microsoftu znów się rozrasta, bo dziś lądują w niej aż cztery nowe gry, w tym Sable i Subnautica: Below Zero. Nie da się ukryć, że nowości nigdy dość.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Sable, Subnautica: Below Zero i więcej nowości w Xbox Game Pass

Zwiastun Sable

Trzeba uczciwie przyznać, że Amerykanie naprawdę dbają o użytkowników Xbox Game Pass, bo niemal każdego tygodnia usługa wzbogaca się o nowe gry. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc to na nich się skupmy; dziś w subskrypcji debiutują poniższe pozycje.

  1. Sable (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Subnautica: Below Zero (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Tainted Grail: Conquest (PC)
  4. Lost Words: Beyond the Page (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Trzy pierwsze tytuły są już dostępne w ofercie Xbox Game Pass, co oznacza, że chętni gracze mogą powoli szykować się do rozgrywki. Natomiast jeśli chodzi o Lost Words: Beyond the Page, to gra zostanie dodana do abonamentu nieco później, prawdopodobnie między 16:00 a 18:00. Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z