Aragami 2 trafia do Xbox Game Pass

Aragami 2

Dwa dni temu w Xbox Game Pass pojawiła się gra Flynn: Son of Crimson, a wczoraj do usługi wpadły trzy tytuły ze SkateBIRD na czele. Z kolei dzisiaj abonament Microsoftu wzbogaca się o wyczekiwane Aragami 2. Wielu graczy z pewnością się ucieszy!

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Aragami 2 debiutuje w Xbox Game Pass

Zwiastun Aragami 2

Aragami 2 to kontynuacja przygodowej skradanki z 2016 roku. Wcielamy się tu w postać jednego z tytułowych Aragamich, czyli skrytobójców potrafiących kontrolować cienie. Zadaniem bohatera jest ochrona Doliny Rashomon i wyzwolenie innych przedstawicieli swojego rodu z okowów najeźdźcy. Jakby tego było mało, protagonista musi uporać się z wyniszczającą go chorobą.

Gra Aragami 2 jest już dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach usługi Amerykanów można ją uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z