Signalis i 2 inne gry od dzisiaj w Xbox Game Pass

Gunfire Reborn

Nieco ponad tydzień temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na drugą połowę października 2022. Kilka nowości (m.in. Persona 5 Royal) trafiło już do abonamentu, jednak dzisiaj w subskrypcji debiutują kolejne trzy tytuły. Mowa o Signalis, Gunfire Reborn oraz Frog Detective: The Entire Mystery.

Nowe gry w Xbox Game Pass (27 października 2022)

Zwiastun Signalis

Signalis to survival horror w mangowych klimatach z oprawą graficzną stylizowaną na stare gry. Główną bohaterką opowieści jest androidka imieniem Elster, która ląduje na nieznanej planecie, po czym traci kontakt z członkiem swojej załogi. Protagonistka wyrusza na poszukiwania zaginionego kompana, a podczas podróży doznaje dziwnych wizji.

Zwiastun Gunfire Reborn

Gunfire Reborn to połączenie roguelike-a z FPS-em, którego akcja rozgrywa się w świecie pełnym antropomorficznych zwierząt. Podczas zabawy przemierzamy generowane proceduralnie lokacje i walczymy z hordami przeciwników. Fabuła schodzi tu na drugi plan, a pierwsze skrzypce przejmuje rozgrywka.

Zwiastun Frog Detective: The Entire Mystery

Frog Detective: The Entire Mystery to zbiór trzech spraw dla żabiego detektywa. W tej detektywistycznej produkcji przesłuchujemy świadków i zbieramy poszlaki, aby finalnie rozwiązać zawiłe śledztwa. Coś dla fanów Sherlocka Holmesa, choć w nieco lżejszym wydaniu!

Przeczytaj też: Kierownica do PC – najlepsze modele

Ostatnia z omówionych gier jest już dostępna w bibliotece Xbox Game Pass; pozostałe trafią do subskrypcji w ciągu najbliższych godzin. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy je na następujących platformach:

  1. Signalis (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Gunfire Reborn (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Frog Detective: The Entire Mystery (PC)

Będzie grane, czy to nie Wasze klimaty? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.