Persona 5 Royal debiutuje na PC, Xboxach oraz w Xbox Game Pass

Persona 5 Royal

Dziś nadszedł dzień wyczekiwany przez wielu jRPG-ów. Tak się składa, że na rynku debiutuje Persona 5 Royal w wersji na PC oraz konsole Xbox. Zgodnie z zapowiedzią, przy okazji produkcja ląduje też w abonamencie Microsoftu!

Premiera Persona 5 Royal na PC, Xboxach oraz w Xbox Game Pass

Zwiastun Persona 5 Royal

Persona 5 Royal to rozbudowane wydanie gry, które wprowadza do zabawy nową postać pierwszoplanową. Akcja opowieści rozgrywa się w Japonii, a jej głównym bohaterem jest licealista, który zostaje niesłusznie oskarżony o napaść i pobicie. Protagonista trafia do Tokio, gdzie poznaje przyjaciela, z którym odkrywa, że pewna aplikacja jest drzwiami do surrealistycznego świata. Wykorzystując możliwości innego wymiaru, bohaterowie tworzą drużynę, która ma na celu obnażanie grzeszków wszelkiej maści przestępców, polityków czy nawet celebrytów.

Przeczytaj też: Przystawka Smart TV – najlepsze modele

Persona 5 Royal wraz z 45 DLC jest już dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu można ją uruchomić na PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Oczywiście gra w wersji na nowe platformy trafiła już też do sklepów, gdzie można ją kupić na własność.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.