2 nowości od dzisiaj w Xbox Game Pass! To prawdziwie kultowe produkcje

Xbox Game Pass

Wczoraj do Xbox Game Pass trafiło niezwykle wyczekiwane EA Sports FC 24, natomiast dzisiaj subskrypcja Microsoftu wzbogaca się o kolejne dwie produkcje. Co ciekawe, są to dwie części tej samej serii. Oceny mają dobre, więc na pewno niejeden gracz się ucieszy!

Nowe gry w Xbox Game Pass (26 czerwca 2024) – SteamWorld Dig oraz SteamWorld Dig 2

Zwiastun SteamWorld Dig

SteamWorld Dig to wydana w 2013 roku zręcznościowa platformówka w dość unikalnym klimacie. Mamy tu do czynienia z połączeniem Steampunku oraz Dzikiego Zachodu, co daje naprawdę interesujący miks.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ludzkość upadła, a my wcielamy się w postać Rusty’ego – robota, który zbiera artefakty dawnej cywilizacji. Chęć zdobycia unikalnych skarbów prowadzi go głęboko pod ziemię, gdzie czyhają rozmaite wrogie istoty, ale także cenne przedmioty.

Zwiastun SteamWorld Dig 2

SteamWorld Dig 2 to kontynuacja, której główną bohaterką jest tym razem dziewczyna-robot. Protagonistka trafia pod ziemię, aby odszukać swojego kumpla, a także… przy okazji się wzbogacić. Rozgrywka w drugiej części SteamWorld Dig to po prostu nieco ulepszona formuła pierwowzoru.

Obie gry są już dostępne w abonamencie Xbox Game Pass. Dzięki subskrypcji Microsoftu można je odpalić na następujących systemach:

  1. SteamWorld Dig (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  2. SteamWorld Dig 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)

Będzie grane? Jak zawsze napiszcie w komentarzach!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.